eابروها

ابروها یکی از اجزای مهم صورت هستند. مرتب کردن ابروها به صورت شکل میدهد و توجه کردن به انها ممکن است قیافه فرد را کاملا عوض کند.

کار اصلی ابروها مواظبت کردن از چشمها در مقابل رطوبت ناشی از  باران و عرق بدن هست که رطوبت با استفاده از قوس ابرو چشمها را دور زده و به پایین سرازیر میشود.ابروها  میتوانند حالت درونی افراد را هم بازگو کنند در واقع ما با ابروهایمان با دیگران حرف میزنیم و دیگران میتوانند بفهمند که ما عصبانی یا خوشحالیم body language .

e

در یک ابروی استاندارد باید  کنار خارجی دماغ با گوشه داخلی چشم و ابرو٫ کنار خارجی دماغ با گوشه خارجی چشم و ابرو در یک خط مستقیم قرار گیرد. همچنین برای کمان دادن به ابرو وسط قوس ابرو با سیاهی چشم در حالی که فرد مستقیم نگاه میکند در یک امتداد باید باشد.

برای مرتب کردن ابرو ها روشهای مختلفی وجود دارد. شما میتوانید با بند انداختن٫موچین یا وکس موهای اضافه دور ابروها را تمیز کنید. بعضی ها مخصوصا اروپاییها روی ابرو را دست نمیزنند فقط زیر انرا بر میدارند. در هر حالی وبا هر متدی که شما کار میکنید نباید بیش از اندازه ابروها را نازک کرد برای اینکه ممکن است دیگر رشد نکند و ابرو کمپشت و خالی بنظر برسد.

eبرای اینکه ابروهای قشنگی داشته باشید میتوانید از محصولاتی که در بازار فراوان یافت میشوند استفاده کنید.من در اینجا به چند تا از انها اشاره میکنم.

یکی از انها کشیدن مداد های ابرو ویا استفاده از سایه های ابروست. یکی از این مواد Brow Zings از محصولات Benefit میباشد.در مدت کوتاهی شما میتوانید       Brow Zings

با بروزینگ ابروی مورد دلخواه خود را بکشید

  

 یکی دیگر از این مواد مداد لیفت دهنده ابروست. این مداد صورتی براق بوده که زیر ابرو استفاده میشود.این مداد هایبرو high brow نام دارد باز هم از محصولات بنفید میباشد.

High Brow

مواد بعدی که میخواهم برایتان توضیح دهم کیف مخصوص ابروی اناستازیا است. داشتن این کیف ابرو برای هر خانمی که داشتن ابروهای مرتب برایش خیلی مهم میباشد مخصوصا خانمهای ایرانی واجب میباشد. فرق ان با مواد دیگر در داشتن استنسل های ابروست. شما ابروی مورد دلخواهتان را از شکلهای موجود انتخاب کرده و روی ابروی خود به ارامی بچسبانید. سپس با مواد پودری در دسترس ابروی خود را می کشید. این شانس اینکه ابرو ها یک سایز در نیاید را به صفر میرساند.

                          e

اگر از رنگ قهوهای استفاده کنید ابروهای شما رنگ کرده هم بنظر خواهد امد که به چشم زیبایی چندانی میدهد.

علاوه بر موادی که باعث زیبایی ابروی موجود میشود بعضی از کمپانیهای ادعا میکند که استفاده از مواد انها باعث رشد دوباره ابروهای ریخته شده میشود. افراد به دلیلهای مختلف میتوانند ابروهای خودرا از دست بدهند. این دلایل میتوانند برداشتن بیش از اندازه ابروها ٫ شیمی درمانی برای بیماری سرطان٫ بالا رفتن سن و بیماری ریزش مو مثل کچلی های موضعی و غیره باشد.  دو موادی که کارشان ثابت شده هست Brow Bosst از کمپانه ابروی یک ملیون دلاری و کمپانی تالیکا Talika است.

 Brow Boost: Eyebrow Conditioning Treatment

 Cliquez pour fermer

 afterbeforeCliquez pour fermer                             

   این هم مداد ابروست که تمام روز باقی میماند.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 20 مرداد 1387    | توسط: دکتر کریمی    |    | نظرات()